GoodZone.Lunetistii.Ro
Bine ai venit pe forum!
Esti rugat sa citesti Regulamentul Forumului!
GoodZone.Lunetistii.Ro
Bine ai venit pe forum!
Esti rugat sa citesti Regulamentul Forumului!
GoodZone.Lunetistii.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe GoodZone.Tk ! Speram ca o sa te acomodezi cu noi , si sa te vedem activ pe GoodZone.Lunetistii.Ro ! Bafta La Fraguri .

 

 [GoodZone.Lunetistii.Ro] -Votare Server

In jos 
AutorMesaj
dNe
Administrator
Administrator
dNe


Mesaje : 836
Reputatie : 3
Data de inscriere : 01/04/2012
Varsta : 27
Localizare : SatuMare
Stare de spirit : Cu capu-n nori

[GoodZone.Lunetistii.Ro] -Votare Server Empty
MesajSubiect: [GoodZone.Lunetistii.Ro] -Votare Server   [GoodZone.Lunetistii.Ro] -Votare Server EmptyLun 23 Apr 2012 - 7:59

Am creat acest topic pentru a ruga membrii inregistrati care navigheaza in acest topic pentru a vota zilnic serverul nostru pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dupa cum stiti,serverul este abia la inceput.Avem nevoie de jucatori si pentru a popula serverul am gasit anumite siteuri de reclame cu voturi.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sunt siteuri de reclame!M-am gandit sa inregistrez serverul GoodZone.Lunetistii.Ro!
Eu v-as ruga sa votati pe cat posibil [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] deoarece cu cat urcam mai sus in pagina cu atat va fi mai cunoscut serverul!
Multumim!!!


Echipa GoodZone
Sus In jos
https://goodzone.forumgratuit.ro
 
[GoodZone.Lunetistii.Ro] -Votare Server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Cadou] GoodZone.Lunetistii.Ro !
» SERVER NOU!
» Adminii Serverului GoodZone.Lunetistii.Ro
» »[GoodZone.Lunetistii.Ro] Cafenea eeee
» GoodZone Redirect

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GoodZone.Lunetistii.Ro :: »[GoodZone.FhG.Ro] Servere Officiale :: GoodZone.FhG.Ro :: Anunturi Server-
Mergi direct la: